PEŁNA KONTROLA NAD KAŻDYM PROCESEM PRODUKCJI

Grupa firm Drobex składa się z trzech spółek z ograniczoną odpowiedzialnością: P.D. Drobex, Drobex-Agro i Drobex-Pasz oraz siedemnastu gospodarstw rolnych.
Grupa Drobex obejmuje ściśle ze sobą zintegrowane podmioty gospodarcze, których przedmiotem działania jest produkcja: jaj wylęgowych, piskląt, mieszanek paszowych, tucz brojlerów, ubój, konfekcjonowanie, aż po dystrybucję świeżego i mrożonego mięsa z kurczaka. Rezultatem takiej organizacji pracy jest pełna kontrola jakości produktów i możliwość identyfikacji pochodzenia każdej partii mięsa.

Grupa zajmuje się również przetwórstwem mięsa, które znajduje odbiorców na terenie całego kraju i za granicą. Produkty sprzedawane są pod marką Drobex oraz Bydgoskie Zakłady Mięsne.

Produkty powstają w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Solcu Kujawskim i w Bydgoszczy. Zakłady te mają stały nadzór weterynaryjny i działają zgodnie z systemem HACCP oraz posiadają certyfikaty zgodności ze standardem IFS i BRC.

Szeroki zasięg działania i nieprzerwany sukces Grupy Drobex od 30 lat przyczyniają się do wysokiej stabilności spółki, co przekłada się również na sukcesy i stabilność firm z nią współpracujących.

Dziś w naszej Grrupie:

100 % piskląt pochodzi
z wylęgarni Drobex-Agro

70 % żywca drobiowego
pochodzi z własnej bazy ferm

Współpracujemy z 53 hodowcami, którzy posiadają 56 farm oraz 183 kurniki

Pasze którymi karmione są nasze brojlery pochodzą w 100% z własnych mieszalni pasz